Pasākumu afiša

PUCCINI FESTIVAL

APRAKSTS

Producēšanas centrs “Art Devro” darbojas kopš 2000. gada.

Producēšanas centra galvenie darbības virzieni: organizēt un rīkot koncertus, mūzikas festivālus, teātra viesizrādes, bērnu svētkus, šovprogrammas ar mērķi iepazīstināt Latvijas skatītājus ar tuvo un tālo ārzemju valstu kultūras dzīves jaunumiem.

Savas darbības laikā producentu centrs “Art Devro” Latvijas skatītājiem sniedzis daudzas dramatiskas un komēdijas izrādes ar NVS valstu labāko mākslinieku piedalīšanos, piemēram, Irina Alferova, Valentīns Gafts, Sergejs Makoveckis, Mihails Bojarskis, Ņina Usatova, Igors Skļars, Tatjana Vasiļjeva, Anna Samohina, Lidija Fedosejeva – Šukšina un daudzas citas. Tās ir ne tikai antreprizmas izrādes, bet arī repertuāra izrādes.


Īpašu vietu producēšanas centra “Art Devro” darbībā ieņem arī starptautisku mūzikas festivālu organizēšana, kas palīdz novērtēt visu slāvu kultūras daudzveidību, veicina ciešu kultūras saikņu veidošanos starp valstīm.


Gribas atzīmēt, ka producentu centra “Art Devro” koncertdarbība nav likta uz plūsmas, kā tas notiek daudzās citās koncertaģentūrās. Un šajā virzienā ļoti liela uzmanība tiek pievērsta nevis kvantitātei, bet kultūras vērtībai.

PASĀKUMU ORGANIZĒŠANAS PAKALPOJUMI

Organizējam visdažādākos pasākumus. Mūsu mērķis ir dāvināt ikvienam klientam un viņa viesiem neaizmirstamus iespaidus un emocijas. Ar mums saņemsiet krāšņus un mūsdienīgus svētkus.
Mūsu uzņēmums piedāvā Jums unikālu iespēju izmantot profesionālu tehnisko aprīkojumu ar izdevīgiem noteikumiem. Esam gatavi iznomāt jebkuru tehnisku aprīkojumu svētkiem vai biznesa notikumam. Mūsu komanda piedāvā jums plašu aprīkojuma un pakalpojumu klāstu.

Vai vēlaties pasūtīt slavenību?


Mēs katram klientam dodam iespēju uzaicināt iemīļoto estrādes zvaigzni uz saviem svētkiem. Jums ir mīļākais dziedātājs vai dziedātāja? Vai arī vienkārši gribat sagādāt prieku kādam no tuviniekiem? Mēs organizējam jums jebkura mākslinieka uzstāšanos.

Izmantojam visus modernos līdzekļus: targētiska reklāma, e-pasts, PR un satura mārketings.

MŪSU PARTNERI

Aizpildiet savu pastu un pērciet biļetes bez komisijas
“Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un piekrītat konfidencialitātes politikai.”
Made on
Tilda