?> MORA GODOY šovs "Tango Buenosairesā"

MORA GODOY šovs "Tango Buenosairesā"

E-mail Печать PDF

25.martā, 2013.g. 19-00
Rīga, Kongresu nams

Nopirkt Biļešuserviss

Argentīniešu Tango karalienes

MORA GODOY šovs

„TANGO BUENOS AIRESĀ”


 

 


Mora Godoy – dejotāja un horeogrāfs no Buenosairesas, pēc kritiķu un publikas domām ir spilgtākā un ekscentriskākā zvaigzne Argentīnas tango vēsturē.
Mora Godoy ir studējusis slavenajā Buenosairesas Operas teātra mākslas institūtā (Institute Superior de Arte del Teatro Colon). 12 gadus studē klasisko krievu baletu. No1990.gada līdz 1992.gadam viņa bija Modern JASS Ballet soliste. Tajā pašā laikā viņa sāka dejot tango. Gadu vēlāk, Mora Godoy kopā ar Migelu Angelu Zotto (Miguel Angel Zotto) bija soliste uzvedumos "Tango x 2", "Aromātu tango", "Nakts Tango". Šīs deju izrādes gūstot milzīgus panākumus Eiropā, Āzijā un Amerikas Savienotajās valstīs, nolika pie viņas kājām gan publiku, gan kritiķus - padarīja Moru Godoy slavenu.

1997.gadā slava viņu aizveda uz Stenfordas universitāti, kur izcilā dejotāja bija uzaicināta mācīt tango kursus un pasniegt meistarklases. Tajā pašā gadā, Mora Godoy San Francisco uzstājās ar savu fantastisko "Nāvējošais Tango" šovu, kurā triumfāli darbojās kā režisore, horeogrāfs un šī šova zvaigzne. 2000.gadā viņa tika uzaicināta uz Londonas pirmo starptautisko tango festivālu, kurā neatvairāmā Mora uzstājās un mācīja šo kaislīgo deju, kas simbolizē argentīniešu nacionālo raksturu. Apvienojot tango tradīcijas ar klasisko baletu, Mora ir panākusi neticamo – izveidojusi savu stilu, kas atšķiras ar savu dramatisko dziļumu, rafinēto eleganci, paaugstinātajām emocijām, apvienojumā ar gandrīz brutālo kaislību. Salsas, mambas un rumbas pikanto ritmu pavadījumā, šis stils zibenīgi aizrauj auditoriju jebkurā kontinentā.

2002.gadā mūzikls "Tanguera" ar Godoy Mora - kā galveno horeogrāfi un vadošo solisti - tika izrādīts Buenosairesas Nacionālajā teātrī. Šai izrādei valsts vadošie kritiķi piešķīra piecus augstākos apbalvojumus.

2004.gadā viņas veidotais jaunais šovs "Tango Emocion" iekaroja skatītāju sirdis Somijā, Vācijā, Ķīnā, Brazīlijā un Čīlē. Gadu vēlāk viņu skatītāji ar aplausiem apsveica Karakasā (Venecuēla), Turīnā (Itālija), Maskavā un Sanktpēterburgā.

Pie mums Rīgā, varēsim redzēt izrādi „Tango Buenos Airesā”, kura notiks 25 martā, Kongressu Namā.

"... Neparasta kombinācija ar eleganci un nevainojamu tehniku iededz kaislību ugunis. Uzvedumā lielu lomu spēlē gaismas. Pastāvīga ēnu spēle rada galvu reibinošu rotaļu un iespaidu, ka visi skatītāji ir kļuvuši pilntiesīgi dejas dalībnieki. Trupa ceļo ar mūziķiem, kuri papildus klasiskiem tango ritmiem, ko radījuši šādi komponisti kā Astors Pjacolla (Astor Piazzolla) un Francisko Kanaro (Francisko Canaro), izpilda arī pašu sacerētus darbus.

 

 

2020
Август
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
  • Sazināties

  • kā atrast


  • Adrese: Elizabetes iela 51-14
  • m.tālr.: +371 29111065
  • Tālr./fakss: +371 67226027

 

 

 

 

 

Latvijas Reitingi

Top.LV