?> Muzikālā pasaka visai ģimenei «Šķipsniņas kaktiņos»

Muzikālā pasaka visai ģimenei «Šķipsniņas kaktiņos»

E-mail Печать PDF

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma

Pasākuma valoda: krievu

Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Pasākuma ilgums: ~1h30min

Mūsdienu bērnu mūzikls pēc populārā rakstnieka Grigorija Ostera lugas motīviem Sanktpēterburgas valsts teatrālās mākslas Akadēmijas mācību teātra «Mohovajā ielā» aktieru «Šķipsniņas kaktiņos»

No «Ļauno padomu» veidotājiem

2011.gada 28.februārī, 12.00 Liepājā, Liepājas teātris

2011.gada 1.martā, 12.00 Rīgā, Dailes teātris

2011.gada 2.martā Ventspilī, Teātra nams ”Jūras vārti”

«Reiz dzīvoja Zaķis – Malacis, viņam bija lūku «pils». Dzīvoja reiz arī Lapsa, visus brīnums, visur skaita! Burvīga un jauna! Ledus mājā dzīvoja»…

Vienā dienā nāca pavasaris! Lapsas māja izkusa. Un viltīga rūdā neliete nolēma apmānīt prasto Zaķi un iegūt sev viņa māju. Mēs visi kopš bērnības atceramies šo pasaku! Pazīstams bērnu rakstnieks Grigorijs Osters, pašu jautrāko «Ļauno padomu» autors, pēc šī stāsta motīviem uzrakstīja savu jautru lugu, padarot varoņus mūsdienīgākus un pazīstamākus mūsdienu bērniem. Visi pasakainā dzīvokļu konflikta dalībnieki cenšas noskaidrot - vai ir šajā pasaulē taisnība vai paliks no Zaķa ne no tā ne no šā tikai «šķipsniņas kaktiņos»?

Režisors Maksims Mihailovs padarīja lugu par aizraujošu muzikālo stāstu, kas patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem. Varbūt tāpēc, ka viņi pasakas varoņos atpazīst savus paziņas? Režisors ne tikai uzrakstīja iestudējumā dzirdamu mūziku, bet arī izdomāja citus amizantus meža personāžus. Apburošie aborigēni dzied, dejo un aktīvi piedalās notikumos uz skatuves.

Pasakains sižets, smalks humors, oriģinālā mūzika, jauno talantīgo aktieru izpildījums… kas vēl ir nepieciešams, lai bērni, vecāki un vecvecāki gūt īstu baudu no teātra apmeklējuma?

«Šķipsniņas kaktiņos» - tas ir pats nekaitīgākais iestudējums no «Ļauno padomu» autora nepaklausīgiem bērniem un viņu vecākiem.

Par teātri:

Mācību teātris «Mohovajā ielā» ir Sanktpēterburgas valsts teatrālās mākslas Akadēmijas resoru teātris. Šī ir viena no visu laiku izcilākām un pazīstamākām Eiropas teātru mākslas mācību iestādēm, tai apritēja 230 gadi. Šeit mācījās un uzsāka savas profesionālās gaitas tādi izcili aktieri kā Arkādijs Raikins, Alisa Freindliha, Sergejs Jurskis, Marina Nejelova, Mihails Bojarskis, Dmitrijs Nagijevs, Konstantīns Habenskis, Mihails Porečenkovs, Maksims Ļeonidovs, Nikolajs Fomenko, Jurijs Gaļcevs un daudzi citi. Akadēmijas mācību teātris veidoja iestudējumus, kas vēlāk kļuva par teātra Pēterburgas leģendu. Bērnu mūzikls «Šķipsniņas kaktiņos» - kārtējā nepārprotami veiksmīgs mēģinājums.

 

2019
Август
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • Sazināties

  • kā atrast


  • Adrese: Elizabetes iela 51-14
  • m.tālr.: +371 29111065
  • Tālr./fakss: +371 67226027

 

 

 

 

 

Latvijas Reitingi

Top.LV