?> «Sanktpēterburgas jaungada eglīte Latvijā»

«Sanktpēterburgas jaungada eglīte Latvijā»

22.decembrī – Rēzekne, Kultūras nams

 

23.decembrī – Daugavpils, Kultūras un sporta pils

24.decembrī –

25.decembrī – Rīgā, Kongresu nams

10.00, 12.30, 15.00

26.decembrī – Ventspils, «Jūras vārti»

27.decembrī – Liepāja, Latviešu biedrības nams


Pēdējā laikā kļūst par labu parašu Ziemassvētku un Jaungada priekšvakarā kopā ar visu ģimeni apmeklēt svētku uzvedumu ”Sanktpēterburgas jaungada eglīte”, kuru jau septīto gadu pēc kārtas Latvijā prezentē producentu centrs ”Art Devrо”. ”Art Devrо” Jaungada šovs – tas nav tikai tradicionālā eglīte, riņķa dejas un dāvanas, Salavecis un Sniegbaltīte, bet gan arī bērnus apburošā pasaka, kas uztur bērnos ticību brīnumiem, liek viņiem just līdzi varoņiem un pārdzīvot visu kopā ar viņiem.


Šogad Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils, Ventspils un Liepājas bērniem būs iespēja apskatīt burvīgu jaungada pasaku ”Princese Minūtīte Salaveča valstībā” Sanktpēterburgas muzikālo teātru aktieru izpildījumā. Tā ir interesants stāsts par karali Hronosu un viņa meitu – princesi Minūtīti, kurā ļaundari gribēja, bet tomēr nespēja traucēt Jaungada atnākšanu. Svētku balles laikā karaļa pilī ierodas ļaunā Spīgana, kuru aizmirsa uzaicināt uz Jaungada svētkiem. Viņa nozog princesi un apstādina laiku.


Dižciltīgs princis, kurš mīlēja princesi, apsola karalim izglābt viņa meitu, atjaunot laika gaitu un dodas meklējumos. Pašu princi, princesi Minūtīti, viltīgo Spīganu, Sniegbaltīti, Salaveci, muļķīšus Sniegavīrus, kuriem gribējās atņemt Salavecim Jaungada dāvanas, ļaunus un labus meža iedzīvotājus sagaida neticami aizraujošie piedzīvojumi pasakainā ziemas karalistē. Kā arī jābūt labā jaungada pasakā Sniegavīri palīdzēs princim viņa dižciltīgā lietā.


Visi kopā viņi uzsāk cīņu ar ļaunuma spēkiem un svin uzvaru. Princis izglābj princesi Minūtīti. Bet ar to varoņu piedzīvojumi nav galā. Izrādās, ka Spīgana ciņa sparā ir aizmirsusi burvju vārdus un nevar atjaunot laika gaitu, kā rezultātā visi ziemeļpola vietā nokļūst tropos. Beigu beigās viss beidzas labi. Citādi arī nevar būt. Salavecis atjaunos laika gaitu un visi bērni nosvinēs Jauno gadu!!!

Šajā pasakā vienkopus soļo burvīgs un parasts, fantastisks un reāls, izdomāts un sadzīvisks. Ziemas pasaka „Princese Minūtīte Salaveča valstībā” māca jaunos skatītājus ticēt sev, nebaidīties grūtības, vienmēr nākt citiem palīgā un, protams, ticēt tam, ka vienmēr viss būs labi.


Visi, kas apmeklēs „Sanktpēterburgas jaungada eglīti”, viennozīmīgi gūs gandarījumu no labas mūzikas, skaistiem kostīmiem, aktieru izcilas spēles.... Un lai svētku noskaņa turpinātos pēc iespējas ilgāk pēc uzveduma bērniem būs iespēja piedalīties jautrajos konkursos, padejot riņķa dejas ar Salaveci, Sniegbaltīti un citiem pasaku varoņiem. Viņus sagaida joki, mīklas, spēles, loterijas, balvas un, protams, dāvanas.

 

  

  

 

2019
Август
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • Sazināties

  • kā atrast


  • Adrese: Elizabetes iela 51-14
  • m.tālr.: +371 29111065
  • Tālr./fakss: +371 67226027

 

 

 

 

 

Latvijas Reitingi

Top.LV